Změnit velikost textu
Právě je pát 22. lis 2019 4:07:48


Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Ověřovací kód
Pro ochranu před spamem administrátor vyžaduje potvrzení odpovědi. Kód je zobrazen v obrázku pod touto zprávou. Pokud obrázek nevidíte, kontaktuje Administrátory.
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
   

Přehled tématu - Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Vážený pane, /čt.9.2.2012/

z mého a vašeho příspěvku je zřejmé, že se zásadně neshodneme.
Přesto vám děkuji, že navštěvujete naše stránky.
S pozdravem
D. Macholová
Příspěvek Napsal: pát 10. úno 2012 19:29:55
  Předmět příspěvku:  Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Dobrý den paní Macholová,

je dobře, pokud jste slíbenou diskusi připomněla, ale nepochybuji o tom, že i bez tohoto připomenutí by se uskutečnila.

Mám na vás ale dotaz, když už "si zde píšeme" - nepřijde vám, že jste ve svém příspěvku na úvodní stránce tohoto webu ze 4.2.2012 vedení města neprávem kritizovala, když jste uvedla, že pozvánka není úplná? Diskuse přece nebyla zaměřena na vytápění sídliště, ale pouze na výstavbu BPS? Proto pozvánka byla jistě úplná. Váš příspěvěk by měl opodstatnění, kdyby se vytápění řešilo a opravdu vedení města zamlčelo nějaké jeho varianty, to se ale nestalo.. Nezvažujte za této situace, že svůj příspěvěk smažete?

Mám dojem, že na těchto stránkách, a to jak v článcích a "oknech" úvodní stránky, tak i v diskusích, je mnoho neoprávněné kritiky a často mám dojem, že si na dobrých věcech snaží pisatelé těchto článků a příspěvků najít chyby, které tam nejsou.. a pak o nich píší lži..

Našel bych více příkladů, ale když už jsme u BPS - nelíbí se mi například obsah skrytý pod "oknem" na úvodní stránce označeném Bioplynka? Mnoho otazníků bez odpovědí... Skrývá se tam totiž podle mého názoru neférové a ničím nepodložené podezírání vedení města z nějakých nekalostí.. Byla přece veřejná diskuse, na stránkách města bylo zveřejněno spousta informací a je tam k BPS i diskuse na diskusní fóru.. Podle mě je to ze strany ČSSD projev bulvárnosti a hulvátství! A možná to svědčí o tom, že když není co krizovat oprávněně, kritizuje se alespoň neoprávněně..

Já osobně jsem nepatřil mezi velké příznivce nového vedení města a ani mezi odpůrce starého, ale pod dojmy přípěvků na těchto stránkách a toho, co vidím činit nové vedení města, začínám obracet názor. Například včerejší diskuse k BPS a příspěvky k BPS na diskusním fóru města od pana místostarosty či dřívější představení záměru rekonstrukce náměstí v kulturním domě, informace o něm na stránkách města a diskuse na diskusním fóru na toto téma nebo zveřejnění tohoto záměru v časopise exit svědčí o snaze o otevřenost vůči občanům, kterou jsem v minulosti u vedení města nezaznamenal..
Příspěvek Napsal: čtv 09. úno 2012 19:17:18
  Předmět příspěvku:  Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Dobrý večer, pane návštěvníku,
také pevně věřím, že až se bude jednat o vytápění sídliště U Stadionu, bude obdobná veřejná diskuse jako byla dnes o BP stanici. A věřte, že se budeme snažit obyvatele města bydlící v sídlišti také informovat.

Ostatně již se tak stalo před mimořádným zastupitelstvem v lednu, kdy jsme na všechny vchodové dveře do sídlištních domů vyvěsili pro lidi informaci, že se na zastupitelstvu na toto téma bude jednat.
Navíc jsem při svém vystoupení na tomto zastupitelstvu připomněla vedení radnice, že dalo veřejný slib o diskusi s obyvateli města o BPS, a navrhla jsem i oznámit toto ve Zpravodaji - poté se tak stalo.
Takovou diskusi budeme určitě prosazovat.
D. Macholová, členka ČSSD
Příspěvek Napsal: stř 08. úno 2012 23:27:01
  Předmět příspěvku:  Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Pokud jsem pochopil správně úvod dnešní diskuse k výstavbě bioplynové stanice, neznamená její postavení automaticky to, že se z ní budou naše byty vytápět, ale pokud bude postavena, poskytne v budoucnu pro výběr řešení tohoto vytápění jednu alternativu navíc. V tom případě bude z tohto pohledu jedině dobře, pokud bude bioplynová stanice postavena! A doufám, že až se tedy bude řešit vytápění sídliště U Stadionu pro budoucí roky, bude obdobná veřejná diskuse opět svolána, považoval bych to za velmi důležité. Prosím tedy tímto zastupitele za ČSSD, aby takovou diskusi, až se bude věc řešit, prosazovali.
Příspěvek Napsal: stř 08. úno 2012 21:10:37
  Předmět příspěvku:  Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Dobrý večer-Nutnost používání alternativních metod je cesta správným směrem.
A lidem kteří si to nechtějí připustit a hájí čmoudící komýny se musí vysvětlit výhody.
Příspěvek Napsal: sob 17. pro 2011 19:31:01
  Předmět příspěvku:  Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí  Odpovědět s citací
Dát zelenou, nebo červenou?
Příspěvek Napsal: úte 06. pro 2011 20:13:57


Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Český překlad – phpBB.cz