Změnit velikost textu
Právě je pát 22. lis 2019 3:54:37


Odeslat odpověď
Uživatelské jméno:
Předmět:
Tělo zprávy:
Vložte sem vaši zprávu, může obsahovat maximálně 60000 znaků. 

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:
Možnosti:
BBCode je vypnutý
Smajlíci jsou zapnutí
Zakázat smajlíky
Ověřovací kód
Pro ochranu před spamem administrátor vyžaduje potvrzení odpovědi. Kód je zobrazen v obrázku pod touto zprávou. Pokud obrázek nevidíte, kontaktuje Administrátory.
Ověřovací kód
Ověřovací kód:
Vložte kód přesně tak, jak ho vidíte na obrázku. Mezi velkými/malými písmeny není rozdíl.
   

Přehled tématu - Městské zakázky Vyvoleným?
Autor Zpráva
  Předmět příspěvku:  Re: Městské zakázky Vyvoleným?  Odpovědět s citací
Se vším, co tady píšete naprosto souhlasím. Rada se tváří, že je vše v naprostém pořádku a všichni víme, že to tak není. Nejedná se jen o zakázky, ale i o prodeje a pronájmy pozemků. A v poslední době jsem zaslechl několikrát něco velice zarážejícího o Základní škole - ale bylo mi sděleno, že i tam je vše v pořádku a radní jsou spokojeni s prací pana ředitele. Pánové si opravdu myslí, že lidé jsou hloupí a nevědí ????
Příspěvek Napsal: pon 23. pro 2013 13:18:50
  Předmět příspěvku:  Re: Městské zakázky Vyvoleným?  Odpovědět s citací
Stačí opravdu krátké porovnání:
V období 2006 – 2010, kdy současní radní podnikatelé a jejich spojky demonstrativně odstoupili např. ze ZM, chystali se na změnu ve vedení a město bylo řízeno panem Mgr. Báňou si pan Navrátil přišel na doslova pár set tisíc korun za celé čtyři roky:

V období 2010 - 2012, tedy za polovinu volebního období, kdy pan Navrátil zastává funkci radního, si do štrozoku na horší časy "našetřil" skrz městské zakázky přes 7 200 000 Kč bez DPH. (součet zakázek)

Potřebuje tohle další komentář k současné koalici lidovců a podnikatelů? Možná jedna poznámka musí přeci jen ještě zaznít: Nezapomeňte, všechno je přeci fantastické a město šlape, jako nikdy před tím…!

O firmě Napa stavby s.r.o, vřelé spolupráci IcKK a hospody v KD ani nemluvím. Vítejte v realitě... A starosta Vlček? Samozřejmě, klidné spaní...
Příspěvek Napsal: čtv 12. pro 2013 16:37:11
  Předmět příspěvku:  Městské zakázky Vyvoleným?  Odpovědět s citací
Připravili jsme pro vás anketní otázku, která se poslední dobou přímo nabízí. Nelze si nevšimnout, kdo v našem městě získává stavební zakázky. Nejzářnějším příkladem je projekt sběrných míst (se štědrou finanční podporou z EU), který dostali do vínku lidovci a podnikatelé od minulé samosprávy. Zakázku vyhrál radní za "kamioňáky" Karel Navrátil se svojí stavební firmou Ncorp s.r.o. Není to jeho jediná městská zakázka. Časy se holt mění...
Příspěvek Napsal: sob 07. pro 2013 17:55:01


Přejít na:  
cron


Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
610nm Style by Daniel St. Jules of Gamexe.net

Český překlad – phpBB.cz