Změnit velikost textu
Právě je úte 22. říj 2019 2:43:48

Chcete, aby vaše byty na sídlišti byly vytápěny plánovanou BP stanicí místo stávající kotelnou?
rozhodně ano
spíše ano
spíše ne
rozhodně ne
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí
PříspěvekNapsal: úte 06. pro 2011 20:13:57 
Administrátor

Dát zelenou, nebo červenou?

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Vytápění sídliště Bioplynovou stanicí
PříspěvekNapsal: sob 17. pro 2011 19:31:01 
Dobrý večer-Nutnost používání alternativních metod je cesta správným směrem.
A lidem kteří si to nechtějí připustit a hájí čmoudící komýny se musí vysvětlit výhody.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 21:10:37 
Pokud jsem pochopil správně úvod dnešní diskuse k výstavbě bioplynové stanice, neznamená její postavení automaticky to, že se z ní budou naše byty vytápět, ale pokud bude postavena, poskytne v budoucnu pro výběr řešení tohoto vytápění jednu alternativu navíc. V tom případě bude z tohto pohledu jedině dobře, pokud bude bioplynová stanice postavena! A doufám, že až se tedy bude řešit vytápění sídliště U Stadionu pro budoucí roky, bude obdobná veřejná diskuse opět svolána, považoval bych to za velmi důležité. Prosím tedy tímto zastupitele za ČSSD, aby takovou diskusi, až se bude věc řešit, prosazovali.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 08. úno 2012 23:27:01 
Dobrý večer, pane návštěvníku,
také pevně věřím, že až se bude jednat o vytápění sídliště U Stadionu, bude obdobná veřejná diskuse jako byla dnes o BP stanici. A věřte, že se budeme snažit obyvatele města bydlící v sídlišti také informovat.

Ostatně již se tak stalo před mimořádným zastupitelstvem v lednu, kdy jsme na všechny vchodové dveře do sídlištních domů vyvěsili pro lidi informaci, že se na zastupitelstvu na toto téma bude jednat.
Navíc jsem při svém vystoupení na tomto zastupitelstvu připomněla vedení radnice, že dalo veřejný slib o diskusi s obyvateli města o BPS, a navrhla jsem i oznámit toto ve Zpravodaji - poté se tak stalo.
Takovou diskusi budeme určitě prosazovat.
D. Macholová, členka ČSSD

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 09. úno 2012 19:17:18 
Dobrý den paní Macholová,

je dobře, pokud jste slíbenou diskusi připomněla, ale nepochybuji o tom, že i bez tohoto připomenutí by se uskutečnila.

Mám na vás ale dotaz, když už "si zde píšeme" - nepřijde vám, že jste ve svém příspěvku na úvodní stránce tohoto webu ze 4.2.2012 vedení města neprávem kritizovala, když jste uvedla, že pozvánka není úplná? Diskuse přece nebyla zaměřena na vytápění sídliště, ale pouze na výstavbu BPS? Proto pozvánka byla jistě úplná. Váš příspěvěk by měl opodstatnění, kdyby se vytápění řešilo a opravdu vedení města zamlčelo nějaké jeho varianty, to se ale nestalo.. Nezvažujte za této situace, že svůj příspěvěk smažete?

Mám dojem, že na těchto stránkách, a to jak v článcích a "oknech" úvodní stránky, tak i v diskusích, je mnoho neoprávněné kritiky a často mám dojem, že si na dobrých věcech snaží pisatelé těchto článků a příspěvků najít chyby, které tam nejsou.. a pak o nich píší lži..

Našel bych více příkladů, ale když už jsme u BPS - nelíbí se mi například obsah skrytý pod "oknem" na úvodní stránce označeném Bioplynka? Mnoho otazníků bez odpovědí... Skrývá se tam totiž podle mého názoru neférové a ničím nepodložené podezírání vedení města z nějakých nekalostí.. Byla přece veřejná diskuse, na stránkách města bylo zveřejněno spousta informací a je tam k BPS i diskuse na diskusní fóru.. Podle mě je to ze strany ČSSD projev bulvárnosti a hulvátství! A možná to svědčí o tom, že když není co krizovat oprávněně, kritizuje se alespoň neoprávněně..

Já osobně jsem nepatřil mezi velké příznivce nového vedení města a ani mezi odpůrce starého, ale pod dojmy přípěvků na těchto stránkách a toho, co vidím činit nové vedení města, začínám obracet názor. Například včerejší diskuse k BPS a příspěvky k BPS na diskusním fóru města od pana místostarosty či dřívější představení záměru rekonstrukce náměstí v kulturním domě, informace o něm na stránkách města a diskuse na diskusním fóru na toto téma nebo zveřejnění tohoto záměru v časopise exit svědčí o snaze o otevřenost vůči občanům, kterou jsem v minulosti u vedení města nezaznamenal..

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pát 10. úno 2012 19:29:55 
Vážený pane, /čt.9.2.2012/

z mého a vašeho příspěvku je zřejmé, že se zásadně neshodneme.
Přesto vám děkuji, že navštěvujete naše stránky.
S pozdravem
D. Macholová

Odpovědět s citací