Změnit velikost textu
Právě je pát 22. lis 2019 4:12:22

Současné vedení města buduje a hodlá provozovat restauraci v KD. S tímto záměrem
souhlasím
nesouhlasím
nezajímě mě
Můžete označit 1 možnost

Zobrazit výsledky
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Restaurace provozovaná městem
PříspěvekNapsal: úte 03. led 2012 20:36:01 
Administrátor

Současné vedení města hodlá provozovat restauraci s kuchyní v KD. Záměrem jsou pohostinské služby veřejnosti. Pro informaci dodáváme, že město již má vývařovnu na ulici Jihlavská.

Odpovědět s citací  
 Předmět příspěvku: Re: Restaurace provozovaná městem
PříspěvekNapsal: čtv 05. led 2012 19:22:26 
Pane Bože, proč??? To těch hospod v Bíteši je málo? Komu to poslouží?

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 30. led 2012 19:41:31 
Dobrý den,
na stránkách KDU-ČSL jsem narazil na článek zastupitele Aleše Koubka, který objasňuje záležitost rekonstrukce této restaurace v kulturním domě a její provozování městem, a protože se mi líbí, rozdělím se o něj. Možná bych porušoval autorská práva, kdybych z něho něco kopíroval, tak jen níže přiložím odkaz (stačí jej zkopírovat a vložit do lišty prohlížeče). Osobně myslím, že je to dobrý záměr a zajímavý nápad. V článku nalezneme i odpovědi na část kritiky pana Mgr. Báně uvednou v jeho článku, který se této restaurace týká. Já si k tomu dovolím pouze poznámku pokud jde o v článku naznačenou nekoncepčnost, i když do toho nevidím, ale pane Báňa, výrazně pochybuji, že na radnici máme až takové amatéry jak popisujete.. Možná celá akce není bez chyb, ale vaše kritika mi připadá velmi přehnaná.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 07. úno 2012 23:32:48 
Tleskám vedení našeho města za tento krok! Proč přenechávat zisk z restaurace v KD někomu jinému, když může zůstat městu a mohou se z něho financovat potřeby nás všech, jeho obyvatel! A resataurace po rekonstrukci se mi velmi líbí!

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: pon 13. úno 2012 20:24:45 
Výše zmíněný článek mě také zaujal a souhlasím s ním.
Úprava příspěvku:
Vážení diskutující,
dovolili jsme si upravit závěr tohoto příspěvku - nepovažujeme totiž za nutné propagovat
webové stránky jiných politických subjektů v našem městě a totéž od jiných také neočekáváme.
Děkujeme za pochopení a váš další zájem.
ČSSD Velká Bíteš

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 16. úno 2012 19:03:46 
Nevadí vám spíš, že ten článek je objektivní a vyvrací lživou kritku v článku pana Báně? :-) Ale kdo bude chtít, článek si jistě najde i přes to, že jste odkaz na něho smazali :-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: čtv 16. úno 2012 19:23:56 
Kdyby tady odkaz byl, asi bych na něho ani neklikl, ale když jste odkaz smazali, asi se článku bojíte, a právě proto jsem si já tento článek vyhledal a přečetl ho. A taky s ním souhlasim! A navíc nevyvrací jen kritiku Mgr. Báni, ale vyvrací i lživý úvodni přírispěvek k této anketě, protože je jasné, že se nejedná o žádnou výyvařovnu, jakou už město má, ale úplně o jiné zařizení!

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: sob 18. úno 2012 18:56:42 
Konečně stím stavem někdo něco udělal.Převést restauraci pod město je správná věc.
Všichni sme viděli co stím udělal soukromý majitel.A doufám ze setam zase dobře najíme.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: úte 21. úno 2012 19:00:35 
Sem velice rád že kdysi nejlepší restauraci někdo opravil a musím pochválit že dost dobře.
Možná ale bude nějakou dobu trvat než si opět získá své zákazníky kteří se tu jak většina znás doufá dobře najedí.
A přejisi aby i kulturák dostal stejnou péči jaká se dostala oné restauraci.

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: ned 11. bře 2012 23:48:44 
S novou restaurací jsem velmi spokojená, krásný prostor, nekuřácké prostředí k tomu milá obsluha, to tu v Bíteši chybělo. Člověk si v dnešní době chce vybrat to nejlepší, tak tomu je i s hospodami. Souhlasím s tím, že to není vývařovna, ale restaurace a to je rozdíl, pokud si to někdo neuvědomuje. Všichni Bítešáci by na ni měli být pyšní, je to něco opravdu Bítešského:-)

Odpovědět s citací  
PříspěvekNapsal: stř 21. bře 2012 14:51:40 
Domnívám se, že většina příspěvků, které kladně hodnotí rekonstrukci restaurace, jsou od jednoho autora.

Odpovědět s citací